Biz Kimiz

Dokuz Sistem Bilişim San. Tic. Ltd. Şti 2019 yılında Aydın'da kurulan bir yazılım geliştirme firmasıdır. Adü Teknokent A.Ş bünyesinde Arge Faaliyetlerini yürütmektedir. Uzmanlık alanı ERP Sistemleri arası entegrasyon, veri taşıma, ve büyük veri analizleridir.

Neler Yapıyoruz

Ticari yazılımlar arası entegrasyonlar yapıyoruz, Söz konusu verileri taşırken ERP sistemlerinin COM objelerini,REST Apilerini, Web servicelerini kullanıyoruz. ERP Sistem geçişlerinde büyük data migrationları yapıyoruz. Ayrıca Merkez API ile dış sistemlerden aldığımız verileri konsolide edip tek bir sisteme akmasını sağlıyoruz.

Uzmanlık Alanlarımız

Veriyi yöneten dünyayı yönetir felsefesiyle hareket ediyoruz. Verilerinizi sizin için analiz ediyor, iş zekası raporları hazırlıyoruz. Bunları yaparken son teknolojileri kullanıyoruz. Mevcut raporlarınıza performans çalışması yapıp işinizi hızlandırıyoruz. Native uygulamalar geliştiriyoruz, Mobil, Web, Masaüstü, Sistem ve Network konusunda uzmanlaşmaya devam ediyoruz.

Kariyer

Bizimle birlikte geleceği kodlayacak, analist düşünen, kendi alanında uzmanlaşmış, mücadeleci, tuttuğunu koparan, ne istediğini bilen, meraklı, takım çalışmasına uygun çalışma arkadaşlarına her zaman ihtiyacımız var. Bizimle çalışmak isterseniz bize bir şekilde ulaşın.

Türkiye'nin Halka Açık En Büyük Yazılım, Lider ERP ve e-Devlet Çözümleri Şirketi Bakınız

Tedarik Zincirini Uçtan Uca Dijital Ortamda Yönetin! 30.000+ Mobil Kullanıcı. Satış, Servis ve Lojistik Çözümleri. Versiyon Geçişleri ile Zenginleşen Paket Program. Dijital Yönetim. Entegre Süreçler. İleri Raporlama. Anlık Bilgi. Hizmetler: ERP Entegrasyonu, WEB Tabanlı.
Bakınız

Armada Bilgisayar Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.; Aruba, Axis, Cisco, Commscope, Dell Technologies, Extreme Networks, Fortinet, HCS, HPE, Honeywell, Jabra, ...
Bakınız

Penta Teknoloji bugün Türkiye’nin 3. büyük IT ve 8. büyük ICT şirketidir.
Bakınız

Ingenico, ödeme alanındaki güçlerini birleştirerek işletmeler için donanım ve yazılım alanında güvenli ve yenilikçi ödeme çözümleri sunuyor.
Bakınız

Arena Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş
Bakınız