DOKUZ SİSTEM BİLİŞİM SAN. TİC. LTD. ŞTİ

Blokbims B2B

Dokuz Sistem bilişim olarak tüm türkiyede 200 den fazla bayi ye malzeme tedariği yapan Nevşehir in en büyük kurumlarından biri olan Blokbims a.ş nin Logo ERP ile tam entegre çalışan b2b projesini başarıyla tamamlamaktan dolayı gururluyuz.
Sipariş, nakliye ve ödeme yöntemlerinin tamamının dijitalleştirdik.
Sevkiyat süreçlerindeki ağırlık ve nakliye hesaplamalarıyla özelleşen yazılımımıza güvendikleri için ve projenin başarıya ulaşmasındaki özverili çalışmalarından dolayı hem blokbims ekibine hem de dokuz sistem ekibine ayrıca teşekkür ederiz. #b2b #logo #blokbims #erp #sevkiyat #lojistik #sipariş


Turkuaz Kırgızistan ve Tacikistan Projesi

Dokuz Sistem Bilişim olarak veri taşıma yazılımımız olan Void Entegrator ile uluslar arası düzeyde başarılı bir işe daha imza atmış bulunmaktayız. #Kırgızistan ve #Tacikistan ülkelerinde faaliyet yürüten #TurkuazTrade in #Univera çözüm ortaklığında #salesforce #enroutepanorama, #logotiger veri transferlerini #voidentegrator ile başarılı bir şekilde gerçekleştirdik. Tüm bu sistemler arası entegrasyonlar void entegrator ile kendi arasında konuşmaya devam ediyor.
Yazılımımız ülkemizin sınırlarını aştıkça bizler daha çok çalışmaya ve yaptığımız işi daha iyi yapmaya devam edeceğiz...


Düzey Veri Taşıma ve Doğrulama

Bu sefer veri taşımaktan daha fazlasını yaptık diyebiliriz.
Tam olarak veri doğrulama, sağlama yapma ve güncelleme işlemi yaptık.
#Univera çözüm ortaklığında #Düzey projesi kapsamında #MSD ye girilen belgelerin ticari paketlerden gib kontrolünü yaparak panoramadaki belgelerin gib tutarlılık durumu karşılaştırması yapıp sisteme toplu bir şekilde güncelleme atarak veri taşımak yerine toplu veri güncelleme işlemi projesini başarıyla tamamladık. #entegrasyon #migration #veritaşıma


IEEE ADU Migration

IEEE ADU Student Branch in düzenlediği kariyer günleri kapsamında öğrenci arkadaşlarımıza data migration konu başlıklı bir seminer düzenledik.
Veri entegrasyonu ve veri taşıma arasındaki farkları konuştuk,
ETL Geliştirici( #etldeveloper) nedir ve nasıl olunur ? Sektörde veri bilimi uzmanları neden gereklidir ? Veri taşımanın incelikleri ve olmazsa olmaz nelerdir ?, veri günümüzün petrolünden daha değerli bir durumdadır, dolayısıyla verinin taşınması işinin de ne kadar önemli olduğunu vurguladım.
Bu organizasyonu düzenleyen, beni davet eden ekibe ve ayrıca ilgilenen öğrenci arkadaşlarıma teşekkür ederim.
Benim için çok keyifliydi. #datamigration, #dataintegration, #etldeveloper, #etl, #etlgeliştirici, #veritasima, #entegrasyon


Doğanay Void Entegrator Uyarlaması

30 Distribütör 8 Farklı ERP Sisteminden çekilen fatura ve stok bilgilerinin panorama entegrasyonu projesi tamamlanmıştır.
Enroute Panorama ve Void entegrator veri taşıma projesi ile ilgili 1 aylık yoğun çalışmanın sonuna geldik.
Verilerin tutarlılığını ve sağlamasını yaptıktan sonra tüm distribütörlerin verilerin eksiksiz bir biçimde panorama sistemine aktığını görmek bizler için ayrıca gurur verici oldu.

İLETİŞİM

Adresimiz

Merkez Ofis :Hasanefendi Mah. 1911 Sok. No : 6 / 1 EFELER - AYDIN
(Arge Ofis : Adü Teknokent Yerleşkesi)

Email

bilgi@dokuzsistem.com

Telefon

0 850 441 90 99

Yükleniyor
Mesajınız gönderilmiştir!