Biz Kimiz

Dokuz Sistem Bilişim San. Tic. Ltd. Şti 2019 yılında Aydın'da kurulan bir yazılım geliştirme firmasıdır. Adü Teknokent A.Ş bünyesinde Arge Faaliyetlerini yürütmektedir. Uzmanlık alanı ERP Sistemleri arası entegrasyon, veri taşıma, ve büyük veri analizleridir.

Neler Yapıyoruz

Ticari yazılımlar arası entegrasyonlar yapıyoruz, Söz konusu verileri taşırken ERP sistemlerinin COM objelerini,REST Apilerini, Web servicelerini kullanıyoruz. ERP Sistem geçişlerinde büyük data migrationları yapıyoruz. Ayrıca Merkez API ile dış sistemlerden aldığımız verileri konsolide edip tek bir sisteme akmasını sağlıyoruz.

Uzmanlık Alanlarımız

Veriyi yöneten dünyayı yönetir felsefesiyle hareket ediyoruz. Verilerinizi sizin için analiz ediyor, iş zekası raporları hazırlıyoruz. Bunları yaparken son teknolojileri kullanıyoruz. Mevcut raporlarınıza performans çalışması yapıp işinizi hızlandırıyoruz. Native uygulamalar geliştiriyoruz, Mobil, Web, Masaüstü, Sistem ve Network konusunda uzmanlaşmaya devam ediyoruz.

Kariyer

Bizimle birlikte geleceği kodlayacak, analist düşünen, kendi alanında uzmanlaşmış, mücadeleci, tuttuğunu koparan, ne istediğini bilen, meraklı, takım çalışmasına uygun çalışma arkadaşlarına her zaman ihtiyacımız var. Bizimle çalışmak isterseniz bize bir şekilde ulaşın.

2016-2020 Yılları arasındaki Satış ve Kontrat datalarının VP Oracle db'den MSSQL'e ve Panorama sistemine taşınması işi.
Bakınız

30 Distribütör veri çekme projesi, Mutabakat ve Aktivite Raporları Bakınız

Sunucu bakım ve Kurulumları, Özel DB Bakımları, Özel Raporlama ve Büyük veri Analizleri.
Bakınız

MARS ürün grubundaki pazaryerleriden gelen dataların ENTEGRA ile toplandıktan sonra Panorama'ya aktarılması işi.
Bakınız

Kurumsal Web Sitesi ve Mutabakat Datalarının Web Uygulaması Üzerinden Onaylanması Projesi.
Bakınız

Netsis ERP Süreçleri danışmanlığı ve desteği.
Bakınız

Özel Pazarlama ve Satış analizleri raporlaması ve geliştirilmesi.
Bakınız

Panorama İle Logo Tiger arasındaki merkez entegrasyonu. Özel zincir mağaza nam'a sevk irsaliyesi ve iade süreci entegrasyonu.
Bakınız

Özel cari analiz raporları tasarımı ve geliştirilmesi.
Bakınız